• Szkolna dyskoteka

• 21 kwietnia

Uczniowie naszej szkoły, najpierw młodsi a potem ci starsi, mięli okazję uczestniczyć w szkolnej dyskotece. Na ogromna pochwalę zasługują uczennice z klas starszych, które zatroszczyły się o dobrą zabawę najmłodszych uczniów. Dziewczęta przygotowały dla młodszych koleżanek i kolegów kilka atrakcji i wcieliły się rolę animatorek zabaw.

• Konto do wpłat

• na uroczystość poświęcenia sztandaru

Szanowni  Państwo

Decyzją Rady Gminy z dnia 1 sierpnia 2022r. patronem naszej szkoły został bł. ks. Jerzy Popiełuszko.  9 czerwca 2022 roku przeżywać będziemy wyjątkową uroczystość – poświęcenie sztandaru szkoły. Chcemy ten dzień uczcić w sposób jak najbardziej godny, dlatego też zwracamy się do Państwa o wsparcie finansowe, dzięki któremu możliwa będzie organizacja tej, tak ważnej dla nas, uroczystości.

NR KONTA BANKOWEGO: 66 9170 0005 2001 0000 0374 0002

Dyrektor, nauczyciele,