• Konkurs biblijny

• 10 maja 2022 r.

10 maja uczennica naszej szkoły Katarzyna Janiec z klasy V wzięła udział w diecezjalnym finale Konkursu Biblijnego pt. „Posłani w pokoju Chrystusa” organizowanego przez Dzieło Biblijne Diecezji Rzeszowskiej. Konkurs odbył się w trzech etapach: szkolnym, rejonowym, diecezjalnym, a jego głównym celem była zachęta młodych ludzi do czytania i poznawania Pisma Świętego. Tegoroczna edycja konkursu dała uczestnikom możliwość poznawania Ewangelii według św. Łukasza. Gratulujemy Katarzynie zaangażowania i świetnych wyników!

• Konkurs sportowy "Baw się z nami".

• 26 kwietnia 2022 r.

26 kwietnia 2022 r. uczniowie klasy II i III wzięli udział w gminnym konkursie sportowym "Baw się z nami", który odbył się w Szkole Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Kamieniu - Prusinie. Konkursowi towarzyszyła świetna zabawa oraz niezwykle radosna i sportowa atmosfera. Cztery drużyny, z całej gminy Kamień, zmagały się w wielu konkurencjach m.in. skokach w workach, w biegach sztafetowych oraz w rzutach do żywego kosza. Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce. Serdecznie gratulujemy, naszym zdolnym uczniom!